Przyciągnij klientów do swojej firmy dzięki Kampaniom Adwords.

Adwords działa błyskawicznie, dlatego już po uruchomieniu kampanii będziesz widoczny na szczycie wyników wyszukiwania.

Dzięki kampaniom Adwords będziesz mógł przekonać się jak wprost proporcjonalnie do wydatków na reklamę rosną Twoje wyniki sprzedażowe.

Każda firma wymaga innego podejścia, dlatego Google Adwords umożliwia zaprezentowanie poprzez reklamę tekstowa, graficzną, mobilną czy w serwisie Youtube.

Kampania Adwords umożliwi Ci dostarcie do szerokiego grona odbiorców i zwiększenia świadomości klientów o Twoim produkcie lub usłudze.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Jesteśmy Partnerem Google

NASI KLIENCI.

Możesz wybrać spośród wielu rodzajów kampanii Adwords lub połączyć kilka z nich.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ!

JAK DZIAŁAMY ?

 • Analiza założeń reklamowych i wybór słów kluczowych.

  Na tym etapie analizujemy założenia Klienta, badamy konkurencję, trendy w danej branży i wybieramy słowa kluczowe, które wygenerują ruch na stronie oraz przyniosą zyski Klientowi.

 • Konfiguracja kampanii Adwords.

  W drugim etapie pracujemy nad wyborem najlepszych tekstów reklamy, które skupią uwagę internautów. W przypadku reklam graficznych tworzymy grafikę, łączymy ją z odpowiednim tesktem reklamowym i wdrażamy kampanię w internecie.

 • Optymalizacja i ciągłe ulepszanie kampanii reklamowej.

  Osiągnięcie najlepszych wyników CTR, maksymalnej konwersji (kliknięcie reklamy, dokonanie zakupu, zapytanie o ofertę) i pozycji reklamy. Google promuje reklamy, które łączą powyższe oraz doceniają twórców najlepszych reklam więc zależy nam na jak najlepszym wyniku.

 • Raportowanie i monitoring kampanii Adwords.

  Cały czas monitorujemy efekty reklamy. Zmieniamy teksty, edytujemy hasła kluczowe i siłę kampanii tak by osiągała ona najlepsze wyniki. Stale analizujemy reklamy konkurencji, sprawdzamy pozycje reklamy oraz CTR. Co tydzień wysyłamy raporty z ostatnich 7 dni.

WYSOKI ZWROT Z INWESTYCJI

WIĘCEJ KLIENTÓW

WZROST SPRZEDAŻY

MASZ PYTANIA?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.