Dobrze skonstruowana strona WWW to nieocenione źródło stałych dochodów.

O tym czy ktoś zostanie dłużej na stronie decyduje pierwsze 7 sekund.

Wiemy, które elementy strony decydują o tym by przyciągnąć użytkownika na dłużej, dlatego otrzymasz od nas stronę dzięki której nie będziesz mieć problemów z pozyskaniem klientów.

Projektujemy strony responsywne w technologii RWD co oznacza, że każda strona jest właściwie wyświetlana na laptopach, komórkach, tabletach itp. Każda wykonana przez nas strona jest zoptymalizowana pod kątem widoczności w wyszukiwarkach. Do każdej wykonanej przez nas strony dajemy do narzędzia zarządzania treścią CMS.

Przed rozpoczęciem prac nad każdym sklepem internetowym, analizujemy Twoją konkurencję oraz doradzamy przy wyborze odpowiednich modułów pasujących do Twojej branży. Udostępniamy następujące moduły: edycja cen, wyszukiwarka produktów, płatności elektroniczne, komentarze produktów, tworzenie promocji, statystyki sklepu, kontrola zamówień, dodawanie banerów.

Ostatnie realizacje

pozycjonowanie seo, kampanie adwords
reklama w google adwords - widzialni w necie
strona firmowa_kampanie adwords
opus med-min

Nasze rozwiązania

Responsive Web Design 100%
HTML5/CSS3 95%
Bootstrap 85%
WordPress 100%

Jak działamy?

Wybór i rejestracja domeny oraz wykup miejsca na serwerze

Doradzamy w wyborze nazwy domeny i dokonujemy rejestracji domeny u wybranego usługodawcy. Wszystkie formalności związane z wykupieniem adresu i kont pocztowych są po naszej stronie.

Przygotowanie założeń dla strony wspólnie z Klientem

Na tym etapie przygotowujemy wspólnie z Klientem założenia i cele dla przyszłej strony oraz badamy konkurencję. W tym miejscu określamy wspólnie formę strony oraz rozwiązania na niej zawarte. Ustalamy również koszty wykonania oraz czas potrzebny na realizację.

Kreacja

Przyjmujemy, że jest to najważniejszy etap realizacji strony WWW. Szukamy pomysłów na stronę zgodnie z założeniami omówionymi w pierwszym etapie. Skupiamy się na wdrożeniu pomysłu który skupi uwagę internauty na stronie oraz pozwoli przynieść korzyści klientowi.

Projekt graficzny

Przelewamy nasze pomysły do programów graficznych, tworzymy nawigację i szkielet strony oraz przedstawiamy pierwszą wersję Klientowi. Wspólnie z Klientem ustalamy finalną wygląd projektu i przechodzimy do etapu budowy strony.

Budowa strony www

Etap w którym graficy i programisći wykonują prace prowadzące do utworzenia kolejnych elementów strony i zapisania jej jako całość. Wykorzystujemy na tym etapie najnowsze dostępne technologie.

Wdrożenie strony

Po otrzymaniu od nas stworzonej strony i zaakceptowanu jej wdrażamy ją na serwerze. Klient sam dokonuje wyboru odnośnie firmy hostingowej lub na jego życzenia załatwiamy to za niego. Udostępniamy Klientowi instrukcję obsługi panelu administracyjnego CMS.

Opieka techniczna i możliwość promowania strony poprzez marketing internetowy

Po uruchomieniu wykonanej przez nas strony internetowej Klient ma możliwość podjęcia z nami współpracę polegającą obsłudze treści strony i opiece technicznej jak również promowaniu strony w wyszukiwarce Google.pl lub w innych kanałach marketingowych np. w Sociał media.

Nie zwlekaj, napisz do nas i uzyskaj bezpłatną wycenę.

Imię i nazwisko

Adres email (wymagane)

Twoja Branża

Treść Wiadomości

SPRAWDŹ KORZYŚCI OFERTY WIĄZANEJ!